Á l d á s ! B é k e s s é g !

Isten hozott a www.Istentisztelet.net fórumán

Pontos idő: szer. szept. 20, 2017 6:49 am

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 857 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Következő
Hírek, kommentárok 
Szerző Üzenet
Arany Listatag

Hozzászólás 
la Mer írta:
Az UNICEF közelmúltban kiadott jelentése szerint tíz év alatt megháromszorozódott a fogyatékos gyermekek száma Közép- és Kelet-Európában, a FÁK 27 országában, számuk 500 ezerről másfélmillióra emelkedett.

Ezen nem csodálkozom, 1986 Csernobil...

pén. dec. 02, 2005 5:53 pm
Profil E-mail küldése Honlap
Arany Listatag

Hozzászólás 
la Mer írta:
Ezen a héten Győzike népnevelő műsora lett a legnépszerűbb a tévéműsorok nézettségi listáján.

:shock: Szerintem ne húzzuk le se a fórum se az oldal színvonalát!

pén. dec. 02, 2005 5:47 pm
Profil E-mail küldése Honlap
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Idézet:
"Jézus és az Ön családfája a hálón"

"Újabb egzotikummal gazdagodik a világban szétszórt magyarság. Hivatalosan pénteken jelentik be, hogy december ötödikén útjára indul az Árpádhír nevű „első magyar össznemzeti televízió”. A felvezető kampány fényét trianoni harangszó és Árpád vezér személyes jelenléte emeli majd; a műsort pedig családfakutatás színesíti a tervek szerint.

....„A tv stábja egy „egészen kicsi magra” épül, de a felkért előadók listája – legalábbis az okkult őstörténeti fejtegetések fogyasztóinak szemszögéből – bátran nevezhető impozánsnak. Az Árpádhír teret ad a rovásírás több évezredes történetét boncolgató Friedrich Klára, az alternatív Petőfi-mítoszok gyártásában jeleskedő Kiszely István, a Kárpát-medencébe a világ legősibb kultúrájának jeleit képzelő Varga Csaba elméleteinek; politikaijegyzet-fronton pedig a Tilos Rádió elleni tüntetésen elmondott beszédével egy komplett Írószövetséget felrobbantó Döbrentei Kornél erősíti a televíziót. Portréműsort sugároznak a Jézus és a magyarok rokonságának tételét felállító Badiny-Jós Ferencről, a Jézus király, a pártus herceg című alapmű szerzőjéről és Püski Sándor könyvkiadóról."

Lazításképpen nem csupán Jézus, de a kedves nézők családfáját kutató műsorokban is gyönyörködhetünk december ötödikétől.

"Nagyszerű" hír, hogy egyes, a nemzetiségi hovatartozásukat egészséges elmével feldolgozni képtelen (sarkosabban: a magyarságukba belegárgyult) nemzet-társainknak van fórumuk, ahol akár blaszfémikus gondolataikkal is "pallérozhatják" a magyarság-tudatot. Mert ugye, annál nincs fontosabb, mint hogy magyarok vagyunk? :(

Azt hiszem, van ok arra, hogy imádkozzunk értük.

pén. nov. 25, 2005 6:35 pm
Profil E-mail küldése
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
A vendég megint varjú volt, egy megint elmulasztott nbejelentkezést követően.

pén. nov. 25, 2005 12:27 pm
Profil E-mail küldése
Hozzászólás 
Ha tüntetőleg teszik, semmi.

Hanem mi fán terem az a "hashmark"? (Mert én meg egy másik falvédőről jövök. :wink: )

pén. nov. 25, 2005 12:25 pm
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Az előzőt varjú jegyzi.

csüt. nov. 24, 2005 4:00 pm
Profil E-mail küldése
Hozzászólás 
Idézet:
A Jobbik Magyarországért Mozgalom - az elmúlt évek hagyományaihoz híven - a karácsonyváró adventi időszakban ismét kereszteket fog állítani szerte az országban. A bevásárlási láz miatti rohanásban a forgalmas helyekre kihelyezendő keresztény jelképpel szeretnénk megállítani egy pillanatra az embereket, hogy elgondolkozzanak az ünnep valódi értelmén. Idén már nem csak hitbeli, hanem hazafias missziót is vállal a Jobbik, ezért a magyar címerben is szereplő, apostoli (kettős) keresztek kerülnek felállításra.

Azért egy politikai párt kampányakciójára nem kéne használni a "misszió" kifejezést. Nem véletlenül vette egy kalap alá Bölcskey Gusztáv tavaly karácsonyi igehirdetésében az egyik keresztállító akcióját a másik hívő tagozatával.

Amúgy "gyönyörűen" fog kinézni az apostoli kettőskereszt a Debrecenben, a "kálvinista Rómában".

csüt. nov. 24, 2005 3:58 pm
Hozzászólás 
Idézet:
ahogy írtad a nevedet meg a születésnapodat... poénnak legalábbis nem rossz.

Ez nem poén; tényleg Gyula a keresztnevem, és valóban július 2-án, azaz Ottó napon születtem. Te pedig épp ezt a két nevet írtad le, pedig nem tudtad. Ez érdekes.

szer. nov. 23, 2005 6:02 pm
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Szóval akkor egy amazonnal van dolgom. Jó lesz vigyázni... :)

szer. nov. 23, 2005 1:42 pm
Profil E-mail küldése
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Idézet:
Kedves vendég vagy te, varjú. Hát én, a Gyula, meg az Ottó...

Igen, én vagyok a vendégvarjú, de a Gyula és az Ottó is stimmel, mert valóban Gyulának hívnak, ráadásul július 2-án, azaz Ottó napján születtem. :)

szer. nov. 23, 2005 8:20 am
Profil E-mail küldése
Hozzászólás 
Idézet:
Igen, szerintem is szóródjunk szét

És még ki szerint? Mert én nem mondtam olyasmit, hogy preferálnám "széllovaglást", csak azt, hogy indifferens kérdés. :)

kedd nov. 22, 2005 4:42 pm
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Aki nem hiszi, hogy a hamvak szétszórása nem akadálya feltámadásnak, az a feltámadásban sem hisz (Isten mindenhatóságában meg végképp nem).

hétf. nov. 21, 2005 4:35 pm
Profil E-mail küldése
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Az eszdéeszes esztelenséghez:

"Hisz okosak lévén, örömest eltűritek az eszteleneket." 2Kor 11:19

szer. nov. 16, 2005 9:51 am
Profil E-mail küldése
Platinum Listatag

Hozzászólás 
szadesz! Csodás, milyen szépet írt czeglédi zoltán (nem érdemli meg a nagybetűt), - bár nekem is voltak a forumon ez irnyú megnyílvánulásaim, de kérdő, érdeklődő, építő jellegel.
Ugy, ha nem figyel fel senki egy ilyen kis pártra, valamit kürtölni kell a nagyvilágba; ÉN BIZTOS RÁJUK SZAVAZOK ( :shock: ) - ilyen egyedi, propagandát.... le a kalappal... de ha ezek megint bejutnak, én kiköltözöm Chichago-ba.
:x
Hogy politizáljon-e az egyház?
-lehet, hogy ne, de hogy a politika ne foglalkozzon a vallásal az biztos...

szer. nov. 16, 2005 3:44 am
Profil E-mail küldése
Platinum Listatag

Hozzászólás 
Én meg csinálok egy hibrid-klón központot, így az abortusz és a kivégzések mellett ezt a szolgáltatást igénybevevők által fennmaradhat az "emberiség", egy vegytiszta állapotban... SZÉP ÚJ VILÁG... eljött

pén. nov. 11, 2005 2:39 am
Profil E-mail küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 857 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Következő