Á l d á s ! B é k e s s é g !

Isten hozott a www.Istentisztelet.net fórumán

Pontos idő: kedd szept. 19, 2017 9:49 pm

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Egészség 
Szerző Üzenet
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Kedves Rosta!

Amikor egy falusi gyógyszerész szóvá tette, hogy az árrésből nem tudja fenntartani a gyógyszertárat, nyeglén odavetette neki az illetékes elvtárs, hogy tartson pelenkát meg szappant is...

Átmennek illatszerboltba a patikák - és ezek szabadáras termékek, annyit kérnek érte, amennyit nem szégyellnek.
Az éjjel-nappal boltban is méregdrága minden. Egyszerűen nem ott veszem meg, mint ahogyan te is tetted. Ilyen egyszerű...

Ingola

vas. júl. 13, 2008 3:40 pm
Platinum Listatag

Hozzászólás 
Ha már az egészségnél tartunk nézzük a patikákat. Tegnap gyógyszertárban voltam, és láttam egy Colgate herbal white fogkrém reklámot. Megkérdeztem a hölgytől, hogy mennyibe kerül. Közölte, hogy 389 Ft-ba. Ezután vásároltan a Plusban ugyanebből a fogkrémből kettőt 285 Ft-ért. Majd átmentem egy nagyon olcsón áruló boltba, ahol még két dobozzal vettem, ahol 185 Ft-ba került ugyanaz a fogkrém, amit a gyógyszertárban 389-ért árulnak.

Kérdésem az, hogy ezek a patikusok hány százalékos árrésért dolgoznak? Látszik, hogy nagyobb, mint 100 %-ért!

Részemről eddig patikus párti voltam, de ezek után tényleg nem ártana a körmükre nézni...!

szomb. máj. 12, 2007 9:26 am
Platinum Listatag

Hozzászólás 
la Mer írta:
Nekem legújabban azért üvöltözött a gyerekorvos, hogy ne adjak a gyereknek 2 éves korig tejet, mert allergiás lesz rá.

Kontrázok!

Valami tudós újságban kihozták, hogy a tudós orvosok kimutatták, hogy az anyatejben rákkeltő anyagok is vannak.

Na erre varrjál gombot!

pén. máj. 11, 2007 10:24 pm
Platinum Listatag

Hozzászólás 
Engem éppen ma oktatott ki egy orvos, hogy jobban teszem, ha a 16 éves gyerekemnek alkoholt, szivart, vagy drogot adok, mintha táplálék kiegészítőt a gyúráshoz. Ugyanakkor egy másik orvos ajánlotta, hogy nyugodtan fogyasszunk efféle áruházakban kapható táplálékkiegészítőt, semmi rossz nincs benne, mert jó technológiával készült, jól hasznosítható turmixba valók ezek!

Ezt utálom a legjobban az orvosokban, hogy akár egy osztályon belül is a legélesebb ellentéteket képesek egymással szemben képviselni, persze mindezt azzal a felkiáltással, hogy a gyógyításunk érdekében teszik. Erről a margarinos csókáról sem tudjuk meg soha, hogy igaza van-e.

Vagy 20 évvel ezelőtt megjelent a Time magazin, a borítóján két tükörtojás szemmel, és egy lefele konyuló kolbász szájjal, és azt hírdették meg, hogy a tudós orvosok bebizonyították, hogy a tojásban szinte halálhoz vezető mennyiségű koleszterin van, tehát ne fogyasszunk tojást. Az egész világ bedőlt a tudós orvosoknak, nem ettük a tojást.

Rá 10 évvel megjelent ugyanez a magazin a címlapján a két tükörtojás szemmel, csak most a kolbász felfelé kunkorodó, mosolygó szájat mutatott. Kiderült, hogy a tudós orvosok bebizonyították, hogy sorry, tévedtek, és a tojás voltaképpen a világ legegészségesebb étele, merthogy vannak jó koleszterinek is, és a tojás voltaképpen überszuper kaja.

Na ennyit az egészségről, meg az orvosokról. Illetve az orvosokról szerintem mindenki egy nagyregénnyit képes lenne mesélni... :(

pén. máj. 11, 2007 10:11 pm
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ]