Á l d á s ! B é k e s s é g !

Isten hozott a www.Istentisztelet.net fórumán

Pontos idő: hétf. szept. 25, 2017 1:58 am

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
imakérés 
Szerző Üzenet
Kiemelt Listatag

Hozzászólás Re: imakérés
ingola írta:

Akkor jött a mostani főnököm. Fogalma sem volt arról, amit mi csinálunk, de - díszére legyen mondva - visszafogta magát, ameddig bele nem tanult a dolgokba. [...]

Aztán a tettek mezejére lépett: ateistaként elkezdte a pápát megtanítani imádkozni. Képzeljetek el egy kőagyú embert, aki a saját ábrándjainak megfelelően akarja megváltoztatni a tényeket. ("Éljünk azzal a feltételezéssel, hogy Kossuth Lajos nem 1894-ben halt meg..." :shock: ) Hatalmas erőbedobással akadályozza a munkát azóta is, legfőképpen a beosztottaiét.

Visszatekintve számomra ez egy érdekes szakasz volt a személyiségfejlődésem szempontjából.

Két éve volt a főnököm, amikor egyszer elkezdtem vele kiabálni, hogy menjen ki a szobámból. Ő az egyetlen ember az életemben, akivel munka közben kiabáltam. (Egyébként igazam volt akkor is.)
[...]
Már négy éve volt a főnököm, amikor egy lényegtelen apróság miatt kitartóan szidott, én pedig arra gondoltam, hogy most szó nélkül kimegyek a szobából, felmegyek a hetedik emeletre, és leugrom a tetőteraszról. (Semmi teátralitás, semmi búcsúlevél.)

Most, öt év elteltével betelt a pohár. Holnapra kaptam egy időpontot a nagyfőnöktől, és megkérem: szabadítson ki a karmai közül.

Kérlek szépen, imádkozzatok értem!

Ingola

Imádkozom Érted....ha van valami változás,szívesen olvasnák róla-biztos nem csak én! Az Úr Jézus adjon erőt,és kitartást!

Net-naplóm: http://zsotza.blogspot.com

Segítség a misszióban Jehova Tanúi felé: http://szabadjt.szabadszo.hu , http://szabadjehovatanui.gportal.hu

szer. márc. 30, 2011 11:21 am
Profil E-mail küldése Honlap
Platinum Listatag

Kedves Ingola, olvasva nehéz helyzetedet természetesen eleget teszünk a kérésednek. Segítsen Isten, a Szentlélek ereje a nehéz óráidban!

Áldás, békesség!

vas. jan. 10, 2010 7:49 pm
Gyémánt Listatag

Most nagyon önzőnek érzem magam... :-( Nekem az a dolgom, hogy másokért imádkozzam, de most nekem van szükségem Rátok. Kérlek szépen benneteket, imádkozzatok értem!

Elmondom az előzményeket is, hogy lássátok a gondomat. Végeztem a munkámat a jelenlegi munkakörömben öt éven keresztül békességben, örömmel, mindenki megelégedésére. Előterjesztéseket írtam, amelyekkel elégedett volt az igazgatóság.

Akkor jött a mostani főnököm. Fogalma sem volt arról, amit mi csinálunk, de - díszére legyen mondva - visszafogta magát, ameddig bele nem tanult a dolgokba.

Aztán a tettek mezejére lépett: ateistaként elkezdte a pápát megtanítani imádkozni. Képzeljetek el egy kőagyú embert, aki a saját ábrándjainak megfelelően akarja megváltoztatni a tényeket. ("Éljünk azzal a feltételezéssel, hogy Kossuth Lajos nem 1894-ben halt meg..." :shock: ) Hatalmas erőbedobással akadályozza a munkát azóta is, legfőképpen a beosztottaiét.

Visszatekintve számomra ez egy érdekes szakasz volt a személyiségfejlődésem szempontjából.

Két éve volt a főnököm, amikor egyszer elkezdtem vele kiabálni, hogy menjen ki a szobámból. Ő az egyetlen ember az életemben, akivel munka közben kiabáltam. (Egyébként igazam volt akkor is.)

Már három éve volt a főnököm, amikor reggel, felfelé menet a harmadik emeletre roppant erős késztetést éreztem arra, hogy felérvén bemenjek az irodájába, megfogjam a grabancát, és addig verjem a fejét az asztalba, ameddig szuszog.

Már négy éve volt a főnököm, amikor egy lényegtelen apróság miatt kitartóan szidott, én pedig arra gondoltam, hogy most szó nélkül kimegyek a szobából, felmegyek a hetedik emeletre, és leugrom a tetőteraszról. (Semmi teátralitás, semmi búcsúlevél.)

Most, öt év elteltével betelt a pohár. Holnapra kaptam egy időpontot a nagyfőnöktől, és megkérem: szabadítson ki a karmai közül.

Kérlek szépen, imádkozzatok értem!

Ingola

vas. jan. 10, 2010 4:47 pm
Platinum Listatag

Hozzászólás imakérés
.

-Imádkozom értük.

Loisz

szomb. okt. 25, 2008 7:42 pm
Gyémánt Listatag

Hozzászólás 
Kedves Testvéreim!

Ezt a hozzám beérkezett imarkérést kötelességemnek érzem megosztani Veletek:

Kedves Barátaim!

Mély megrendüléssel tájékoztatlak Benneteket, hogy a hétvégén, szombaton, tragikus balesetet szenvedett az M0-áson egy budaörsi család.

A tömegkarambolról szóló hír róluk (is) szólt. Több teherautó és kamion ütközött. Közéjük szorultak.

Két kisgyermek közül az egyik, a 4 éves Dávid, meghalt. A katolikus óvodába járt.

A kisfiú nagymamája, Aranka néni, dadus az oviban.

A szülők is nagyon súlyosan sérültek. Az anyuka kómában fekszik és a gerence is megsérült.

Kérlek imádkozzatok a családért!

Október 29-én, szerdán, a reggeli 8 órás szentmise értük lesz.

Továbbítsátok az üzenetet imádkozó közösségeitek ill. barátaitok felé, ha úgy gondoljátok!

Köszönettel:

Hugauf Árpád

pén. okt. 24, 2008 3:42 pm

Hozzászólás imakérés
S.O.S.
Szeretnék imatámogatást kérni,egy dunaújvárosban tartandó felekezetközi Dicsőítés,és imakonferencia megtartásáért!
Szeretnélek megkérni benneteket hogy imádkozzatok azért,hogy az útban lévő akadályok elhárúljanak,és hogy az Úr nyissa meg az illetékesek szívét,hogy támogassák ezt a kedvezményezést(nem anyagilag,hanem azért hogy legalább ne hátráltassák a dolgot! Köszönöm a segítséget,az Úr áldjon meg benneteket! Tibor

szer. jan. 02, 2008 10:02 am
Profil E-mail küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ]