Á l d á s ! B é k e s s é g !

Isten hozott a www.Istentisztelet.net fórumán

Pontos idő: pén. szept. 22, 2017 9:46 pm

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
A SZENT ISTVÁN ZARÁNDOKLAT ZÁSZLAJA 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: A SZENT ISTVÁN ZARÁNDOKLAT ZÁSZLAJA
varjú írta:
belacet írta:
Kíváncsi lennék..............................................ÉRTHETETLEN, ez a vendégszeretet részéről!!!!

Aki kíváncsi, az kérdez (és nem ítélkezik).

Én is kérdezek (ítélkezés nélkül): Erdélyben a reformátusok körében is szokás a zarándoklat? Kik a szentek erdélyi atyánkfiainak?

NETLELKÉSZ ÚR OTT VOLTAM!!!!!
NA, EZ AZ! ÉN KÉRDEZTEM TISZTELT NETLELKÉSZ ÉS VARJÚ! KÁR HOGY NEM VETTÉK ÉSZRE!
AMI PEDIG A NETLELKÉSZ ARROGÁNS BESZÓLÁSÁT ILLETI MEGPRÓBÁLOM NEM FIGYELEMBE VENNI, HISZEN EGY LELKÉSZHEZ NEM ILLŐ MÓDON SZÓLÍTJA MEG SZEMÉLYEMET, AKI FELHASZNÁLÓI NEVEMET HASZNÁLTAM AKÁR CSAK Ő."Amennyiben leközelebb kritikát kíván megfogalmazni, tegye nyiltan és ne ilyen Önt és mondanivalóját egyformán lealacsonyító módon!". HÁT TISZTELT NETLELKÉSZ ÚR, NEM TUDOM KETTŐNK KÖZÜL KI AZ AKI BELEKÖTÖTT A MÁSIKBA? ITT A FÓRUMBAN MINDENKI A FELHASZNÁLÓ NEVÉT SZIGNÁLJA!
KÉRDEZEM ÖNTŐL: 450 km LEVEZETÉSE UTÁN, AMI HAJNALI 2-KOR KEZDŐDÖTT A TIKKASZTÓ MELEGBEN, MEGÉRKEZIK EGY TELEPÜLÉSRE HULLA FÁRADTAN, A SZOMJÚSÁGTÓL KITIKKADVA, ÖN MIRE GONDOL ELŐSZÖR? MERT ÉN ARRA, HOGY: HONNAN KAPOK EGY POHÁR HIDEG VIZET, HOVA MEHETEK A FIZIOLÓGIAI SZÜKSÉGLETEMET ELVÉGEZNI. DE ERRE ITT ÖNÖKNÉL ERRŐL SZÓ SEM VOLT, DE MÉG A ZÁSZLÓ ÁTADÁSA UTÁN SEM, AMIKOR ÖN ELMENT A DOLGÁT VÉGEZNI, ADDIG AMÍG AZ EGYIK VENDÉGHÖLGY AKI MÁR AZ INDULÁSRA KÉSZ KOCSIBÓL RÁ NEM KÉRDEZETT, HOGY HOL VÉGEZHETI EL INDULÁS ELŐTT A "KISDOLGÁT"- EKKOR FIGYELT FEL A GONDNOK ASSZONY ÉS A TÖBBIEK, HOGY HOPPÁ LEGALÁBB EGY POHÁR HIDEG ÜDÍTŐT ÉS EGY KIS SÓST HOZZUNK AZ ABC-BŐL!
KÖSZÖNET NEKIK!!!!!!! EMBERSÉGBŐL JELES AZ ÉN SZEMEMBEN AZ A PÁR ASSZONY AKINEK ESZÉBE JUTOTT!!!!! NEM A SZÁNTHÓ ATTILA AKIRŐL EMLÍTÉST TETT.
NETLELKÉSZ ÚR MILYEN ITÉLKEZÉSRŐL BESZÉLÜNK?

TISZTELT VARJÚ, ÖN GÚNYOSAN MÉG RÁTESZ EGY LAPÁTTAL!
Kik a szentek erdélyi atyánkfiainak?[/quote]
SEMMI ESETRE SEM A SÓLYIAK!!!

pén. aug. 20, 2010 8:38 pm
Profil E-mail küldése
Gyémánt Listatag

belacet írta:
Kíváncsi lennék..............................................ÉRTHETETLEN, ez a vendégszeretet részéről!!!!

Aki kíváncsi, az kérdez (és nem ítélkezik).

Én is kérdezek (ítélkezés nélkül): Erdélyben a reformátusok körében is szokás a zarándoklat? Kik a szentek erdélyi atyánkfiainak?

kedd aug. 17, 2010 8:51 pm
Profil E-mail küldése
Arany Listatag

Kedves Érdeklődő!

Bárcsak Ön is jelen lehetett volna e szívet melengető alkalmon, melyen a délután 15.30-as - viszonylag korai kezdés miatt - gyülekezetünknek csak egy része tudott jelen lenni.
A jelenlevők megértő szeretettel vették jóelőre tudomásul, hogy aznap este még Bösztörpusztán (2 órás utazás) meg kellett keresztelnem egy kicsiny leányt és a pár hónapos gyermekre való tekintettel nem maradhattam tovább az ünneplőkkel.
A hegyközcsatári küldöttséget vezető lelkipásztor, és minden jelenlevő egyetértett abban, hogy eme sákramentum kiszolgáltatása, nem tűri, a kicsinyes, szűklátókörű, ítélkező hozzáállást, és Isten áldását kérve bocsátottak utamra.
A küldöttség kalauzolását Szánthó Attila barátom vállalta magára, Kinek elmondása szerint vendégeink a későbbiekben is nagyon jól érezték magukat.

Amennyiben leközelebb kritikát kíván megfogalmazni, tegye nyiltan és ne ilyen Önt és mondanivalóját egyformán lealacsonyító módon!

Testvéri Köszöntéssel:

hétf. aug. 16, 2010 9:48 pm
Profil Honlap

Hozzászólás A SZENT ISTVÁN ZARÁNDOKLAT ZÁSZLAJA
Kíváncsi lennék, miért csak 16 személy vett részt 2010 augusztus 14-én délután a sólyi ezer éves református templomban a HEGYKÖZCSATÁRI REFORMÁTUS EGYHÁZKÖZSÉG (Erdély) zarándokai által megőrzésre átadott Szent István Zarándoklat zászló átadásán, amikor a vendégek 450 kilómétert utaztak, hogy átadják a zászlót és megismerhessék az ottani gyülekezetet. Bikádi tiszteletes gyors távozása meg éppen rátett egy lapáttal, ÉRTHETETLEN, ez a vendégszeretet részéről!!!!

hétf. aug. 16, 2010 2:31 pm
Profil E-mail küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ]